Hoe oud lijken onze spelers?

Hoe oud lijken onze spelers

Een nieuwe online tool van Microsoft kan je leeftijd én geslacht voorspellen op basis van een foto. Wij namen de proef op de som en joegen, hoe kan het ook anders, onze Club-spelers door de tool. Ontdek de meest opvallende resultaten.

Het principe is eenvoudig: iedereen kan een foto van zichzelf of van iemand anders uploaden. De tool vertelt meteen de leeftijd én het geslacht van de afgebeelde persoon. Soms is de voorspelling verrassend accuraat, al slaat “How old do I look?” de bal ook al eens (serieus) mis.

Laten we beginnen met drie verdienstelijke pogingen van de tool:

Felipe Gedoz: 23 ipv 21 jaar

Felipe Gedoz

Tom De Sutter: 31 ipv 29 jaar

Tom De Sutter

José Izquierdo: 25 ipv 22 jaar

José Izquierdo

Sommige spelers zien er blijkbaar aanzienlijk ouder uit:

Brandon Mechele: 37 ipv 22 jaar

Brandon Mechele

Sokratis Dioudis: 38 ipv 22 jaar

Sokratis Dioudis

Obbi Oulare: 27 ipv 19 jaar

Obbi Oulare

Timmy Simons: 46 ipv 38 jaar

Timmy Simons

Boli Bolingoli: 34 ipv 19 jaar

Boli Bolingoli

En wie lijkt er het jongste van onze spelersgroep?

Nikola Storm: 13 ipv 20 jaar

Nikola Storm

Toch zit de tool er soms ook helemaal op:

Yannick Reuten: 19 jaar

Yannick Reuten

Francisco Silva: 29 jaar

Francisco Silva

De grootste inschattingsfout die we voorlopig konden vinden is Lazio-speler: Joseph Minala

Joseph Minala: 59 ipv 18 jaar

Joseph Minala

En jij? Hoe oud zie jij eruit volgens “How old do I look?”? Lijk je veel te oud? Niet getreurd, wij hebben al gemerkt dat de leeftijd meestal overschat wordt. Ken jij nog andere hilarische resultaten van voetballers? Laat het ons weten via een reactie. De beste inzendingen verschijnen op deze pagina.

Bron foto’s: http://clubbrugge.be/nl/spelers/a-kern/spelers


Ben jij een échte Club-fan?
Vul dan je voornaam en e-mailadres in en klik op de blauwe button ('houd me op de hoogte'). Zo ontvang jij als eerste het belangrijkste nieuws over Club Brugge. Bovendien maak je gratis kans op het officiële Club Brugge thuisshirt 2016-2017.
Comments are closed.