Club-speler in top 3 meest efficiënte spelers

Club-speler in top 3 meest efficiënte spelers

Club Brugge won woensdagavond tegen Oud-Heverlee Leuven en had die zege vooral te danken aan Abdoulay Diaby. De Franse Malinees vond twee keer de weg naar doel en tikt zo zijn doelpuntentotaal aan tot 7 stuks.

Diaby scoort dit seizoen gemiddeld één doelpunt om de 92 minuten. Kortom, puike cijfers! Zeker als je weet dat zijn goal van afgelopen zondag in het Astridpark als een owngoal van Proto genoteerd werd.

Slechts twee spelers uit de Jupiler Pro League zijn efficiënter: Stefano Okaka (Anderlecht) en Thomas Matton (AA Gent). HLN maakte een overzicht van de spelers die tot dusver het minst aantal minuten nodig hadden om te scoren voor hun club. Opgelet: alleen spelers die minstens vijf wedstrijden in actie kwamen, werden in de ranking opgenomen.

Meest efficiënte spelers Jupiler Pro League

NaamClubSpeelminutenGoalsMinuten per goal
Stefano OkakaAnderlecht617788
Thomas MattonAA Gent360490
Abdoulay DiabyClub Brugge642792
Gohi Bi CyriacKV Oostende9098114
Jovan KostovskiOH Leuven3513117
Jérémy PerbetCharleroi6145123
Deni MilosevicW-Beveren3713124
Mbaye LeyeZulte Waregem9407134
Yohan BoliSint-Truiden5844146
Ivan SantiniStandard4853162
Fré GounongbeWesterlo7434186
Tomislav KisKV Kortrijk4162208
Enes ÜnalRC Genk2161216
Marko ScepovicMoeskroen6693223
Milos KosanovicKV Mechelen11315226
Marko MiricLokeren5032251

Ben jij een échte Club-fan?
Vul dan je voornaam en e-mailadres in en klik op de blauwe button ('houd me op de hoogte'). Zo ontvang jij als eerste het belangrijkste nieuws over Club Brugge. Bovendien maak je gratis kans op het officiële Club Brugge thuisshirt 2016-2017.
Comments are closed.