Nieuwe grasmat voor play-off 1? Check! Met dank aan drie van onze spelers

Twitter Club Brugge

Nog zes keer slapen tot onze eerste opdracht in play-off 1. Zondag zullen we zien of onze ploeg klaar is voor de hoegenaamd prangende eindstrijd. Eén ding is alvast zeker: aan de grasmat zal het niet liggen, die is er namelijk zonder enige twijfel helemaal klaar voor.

25 maart 2019 20:53 - Op een nagelnieuw veld willen de troepen van Ivan Leko vanaf dit weekend op zoek gaan naar hun tweede opeenvolgende titel en voor Wesley Moraes, Stefano Denswil en Arnaut Danjuma wordt het een speciale ervaring om aan te treden op de nieuwe mat want zij staken zelf een handje toe om Jan Breydel in gereedheid te brengen voor vijf topmatchen richting landstitel. Bekijk hieronder het heerlijke filmpje dat furore maakt op de clubwebsite.

Krijg 80 euro gratis bij het aanmaken van een Unibet account!

Ben jij een échte Club-fan?
Vul dan je voornaam en e-mailadres in en klik op de blauwe button ('houd me op de hoogte'). Zo ontvang jij als eerste het belangrijkste nieuws over Club Brugge. Bovendien maak je gratis kans op het officiële Club Brugge thuisshirt 2017-2018.
I agree to have my personal information transfered to MailChimp ( more information )
Comments are closed.